this to english


hey perian degjo un e di se nuk me duash ashtu sic me ke dasht ne fillim nuk e di pse maa ben ket gjee por ti ke ndrishuar shum tti shum shpesh me thirnje ne tel por tash me ke haruarr e di mos i degjo njerzit se cka thonje e di se keq flasin per mua por ti e shuve dashurin ton un te kam dasht me gjith zemer por ti tani ke ndrishuar shummmmm :S:S ndoshta ke gjetur deni djal tjeter edhe per taa me ke haruar mua por ti mos mendo se un te kam haruar ti cdo her kee qen ne menden time edhe ne zemren timee sepse te kam dasht mee shum se vetjaa tende valla por tash sedi cka ben jee duke folur me shum djemaa ketu ne myspace e di se nuk mee duash si me pare sepse e shikoj unee ti vetem u shkruan comente hey hun edhe tjera tjeraa porr ti e din for your lifee why you not said mee i not love you said meee esht edhe me mir te me thuash keshtuuu thuaj nuk te duaa sdua te kem punee me tiii edhe ti do jesh me e lir si te flasish me tjera djem moss u idhro un ta shkruaj ket msg sepse te kam dash edhe dot tet duaa deri sa te jem gjall por ti mee ke haruar muaaa valla ok perian un te tregova ti ckaa porr nese don me ndejt me muaa duhet ti hekish krejt ato djemaa prej ati ne myspace nese me don muaa understand nese don me e vazdhuar jeten ton edhe me fol si me pare ti e din vete just said mee you love me how before orr lovein some boy just tell me right.... i write this msg all my heart bye perian have good timeeeee but you evritime to be in my heartttttttttttt