A little Bulgarian phrasebook

Thread: A little Bulgarian phrasebook

Tags: None
  1. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default

    Ахаха... просиш си го, ей... като казвам хуйовен, значи имам предвид хуйовен... много
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
  2. crazytofik's Avatar

    crazytofik said:

    Default

    ne obeshtavaj a go napravi ! xD
    София, Пловдив, Варна, Бургас, чалга до дупка - купона е при нас.
  3. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default

    Ок..хайде например да те накараме да напишеш нещо като есе... около 10 изречения.. на тема "Защо обичам да слушам чалга" ЛОЛ
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
  4. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Tedi can you teach me somthing today?
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ
  5. crazytofik's Avatar

    crazytofik said:

    Default

    ahaha dobre shte go napisha samo daj mi malko vreme shte go napravq dnes
    София, Пловдив, Варна, Бургас, чалга до дупка - купона е при нас.
  6. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default

    да,напиши го..обясни защо ти харесва тази музика, какво ти харесва в певиците,в текстовете,в музиката... лол
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
  7. crazytofik's Avatar

    crazytofik said:

    Default

    Защо обичам чалга.
    Когато казвам на хората че обичам чалга, те са чудят. Казват ми че тя е само просташка за. Не се съгласявам с тях че само селяните слушат чалга. Това е много готина музика. Добра е за танцуване. Чалгата е много весела. Когато я слушам иде ми да игря кючек. Също мога да уча новите думи, изрази и т.н. ако слушам чалгата. текстовете са много лесни за разберане (за да ги разбера). Поп-фолк певици са много хубави жени и затова обичам да гледам чалга клипове. Няма по-добра музика за танцуване.

    Ahahaha 2 min work xD That's stupid subject. You love chalga because it's chalga ... aide ... if you don't understand it, you're just some ****ing german hallelujah yoddeling guy with beer belly xD <no offence germans>
    София, Пловдив, Варна, Бургас, чалга до дупка - купона е при нас.
  8. lopatka's Avatar

    lopatka said:

    Default

    A few corrections :]

    Защо обичам чалга/та.

    Когато казвам на хоратa, че обичам чалга, те CE чудят. Казват ми, че тя е само ЗА простаци. Не СЪМ СЪГЛАСЕН с тях, че само селянДУРИТЕ* слушат чалга. Това е много готина музика, добра е за танцуване И е много весела. Когато я слушам, МИ ИДЕ да ЗАигрАя кючек. Също така, КОГАТО слушам чалга, НАУЧАВАМ нови думи, изрази и т.н. Текстовете се разбират много лесно. Поп-фолк певициТЕ са много хубави жени и затова обичам да гледам чалга клипове. Няма по-добра музика за танцуване.

    *Селянин означава, че човек е от село. Селяндур означава, че човек е глупав, няма обноски и се държи като простак
    ------------------------

    How do you put words in bold on this forum?? :S
    Ungir kallar, kátir kallar, gangiđ upp á gólv dansiđ lystilig!
  9. Nere said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    A few corrections :]

    Защо обичам чалга/та.

    Когато казвам на хоратa, че обичам чалга, те CE чудят. Казват ми, че тя е само ЗА простаци. Не СЪМ СЪГЛАСЕН с тях, че само селянДУРИТЕ* слушат чалга. Това е много готина музика, добра е за танцуване И е много весела. Когато я слушам, МИ ИДЕ да ЗАигрАя кючек. Също НАУЧАВАМ и нови думи, изрази и т.н., КОГАТО слушам чалга. Текстовете се разбират много лесно. Поп-фолк певициТЕ са много хубави жени и затова обичам да гледам чалга клипове. Няма по-добра музика за танцуване.

    *Селянин означава, че човек е от село. Селяндур означава, че човек е глупав, няма обноски и се държи като простак
    ------------------------

    How do you put words in bold on this forum?? :S

    [ b ] word [ /b ] without the spaces in the brackets
  10. lopatka's Avatar

    lopatka said:

    Default

    Oh, thank you
    Ungir kallar, kátir kallar, gangiđ upp á gólv dansiđ lystilig!
  11. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    Oh, thank you
    I'm awake now hahha sorry for this morning hahahhaha
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ
  12. lopatka's Avatar

    lopatka said:

    Default

    No worries, it happens to everyone :P
    Ungir kallar, kátir kallar, gangiđ upp á gólv dansiđ lystilig!
  13. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    No worries, it happens to everyone :P
    it is because you have the same skype name of ''lopatka'' i got confused :s hahha (wasntme)
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ
  14. lopatka's Avatar

    lopatka said:

    Default

    What?
    Ungir kallar, kátir kallar, gangiđ upp á gólv dansiđ lystilig!
  15. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    What?
    kakvo?
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ
  16. lopatka's Avatar

    lopatka said:

    Default

    I didn't get your previous post haha, that's why I asked "What?!" ;}

    *Anyway, we're getting off topic here, a major no-no :P
    Ungir kallar, kátir kallar, gangiđ upp á gólv dansiđ lystilig!
  17. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    I didn't get your previous post haha, that's why I asked "What?!" ;}

    *Anyway, we're getting off topic here, a major no-no :P
    nooooooooooooooooooooooooooooooooooo
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ
  18. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default

    Quote Originally Posted by lopatka View Post
    A few corrections :]

    Защо обичам чалга/та.

    Когато казвам на хоратa, че обичам чалга, те CE чудят. Казват ми, че тя е само ЗА простаци. Не СЪМ СЪГЛАСЕН с тях, че само селянДУРИТЕ* слушат чалга. Това е много готина музика, добра е за танцуване И е много весела. Когато я слушам, МИ ИДЕ да ЗАигрАя кючек. Също така, КОГАТО слушам чалга, НАУЧАВАМ нови думи, изрази и т.н. Текстовете се разбират много лесно. Поп-фолк певициТЕ са много хубави жени и затова обичам да гледам чалга клипове. Няма по-добра музика за танцуване.

    *Селянин означава, че човек е от село. Селяндур означава, че човек е глупав, няма обноски и се държи като простак
    ------------------------

    How do you put words in bold on this forum?? :S
    Ти свърши моята работа
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
  19. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default

    Quote Originally Posted by crazytofik View Post
    Защо обичам чалга.
    Когато казвам на хората че обичам чалга, те са чудят. Казват ми че тя е само просташка за. Не се съгласявам с тях че само селяните слушат чалга. Това е много готина музика. Добра е за танцуване. Чалгата е много весела. Когато я слушам иде ми да игря кючек. Също мога да уча новите думи, изрази и т.н. ако слушам чалгата. текстовете са много лесни за разберане (за да ги разбера). Поп-фолк певици са много хубави жени и затова обичам да гледам чалга клипове. Няма по-добра музика за танцуване.

    Ahahaha 2 min work xD That's stupid subject. You love chalga because it's chalga ... aide ... if you don't understand it, you're just some ****ing german hallelujah yoddeling guy with beer belly xD <no offence germans>
    It's not stupid, I wanted to give u a hard task, to explain why do u love that music that is said to be for elementary ppl and u had to explain it in a more extended way but for now ok...
    It's good,considering the fact u've learnt it for less than 2 years
    Ur main problem is with the definitive article.If u want, we may give a listen especially for u I know it's complicated, as it is for my colleagues studying Polish with ur damn cases Lol
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
  20. LadyDiamond.дама диамант's Avatar

    LadyDiamond.дама диамант said:

    Default

    Tedi can you help me with setences please?
    ೋღ♥ღೋ...обичам България..Моите душа и сърце принадлежат на България. За мен България е най-хубавата страна на света...ೋღ♥ღೋ