Newz cool feat. Queens - Озеро слiз [ukr---> eng]

Thread: Newz cool feat. Queens - Озеро слiз [ukr---> eng]

Tags: None
  1. tedinkyyy's Avatar

    tedinkyyy said:

    Default Newz cool feat. Queens - Озеро слiз [ukr---> eng]

    Озеро слiз - (я думаю что) Lake of tears

    Нанана на на мене кинула вона
    В озерах слiз я бачу тебе скрiзь ага..
    Нанана на на залишилася одна
    Згадай як ми кохалися колись ага...

    Це для тих хто любить хмари сiрими нiколи не будуть,хто кохання губить вiдчуває як у серцi болить...що говорять люди котрi взагалi не вмiють почути,в тих кого кохання судить,в того серце горить..рррраф..вони казали менi,облиш,не вiр,забудь її..я їх не слухав тодi,я бачив обличчя у прозорiй водiiiii...оооооу..вони згубили мене..лукав,гукав,шукав тебе..ррраф..знайшов я озеро те..ррраф..але багато "але"...ты згадаєш про любов,ты побачиш мене знов,це вода бiжить по тiлу нiби твоя кров!

    Нанана на на мене кинула вона
    В озерах слiз я бачу тебе скрiзь ага..
    Нанана на на залишилася одна
    Згадай як ми кохалися колись ага...

    Це не випадково розiйшлися по водi хвилею кола,розумiєш любов-це симфонiя,а не соло
    (New'Z'cool),це не випадково розiйшлися бiля дому твого..згадуєш про нього,в тебе домова знову змова..
    (QeenS)..хто чекав на кого?Ти на неї чи вона на тебе,а?Я спитаю в неба може кохати так не треба...розiйшлись давно,нам вже всеодно велике ZERO наше озеро,ты згадаєш про любов,ты побачиш мене знов,це вода бiжить по тiлу нiби твоя кров!
    Eins.. hier kommt die Sonne
    Zwei..hier kommt die Sonne
    Drei.. hier kommt die Sonne
    Vier
    Fünf
    Sechs
    Sieben..
    Acht..
    Neun.....
    Ich hab' keine Lust.
     
  2. kolbaskina's Avatar

    kolbaskina said:

    Default

    Озеро слiз - Lake of tears

    Нанана на на мене кинула вона – she left me
    В озерах слiз я бачу тебе скрiзь ага.. – I see you everywhere in the lake of tears
    Нанана на на залишилася одна – she stayed alone
    Згадай як ми кохалися колись ага... – remember how once upon a time we were making love

    Це для тих хто любить хмари сiрими нiколи не будуть, - for those who love clouds will never be dark
    хто кохання губить вiдчуває як у серцi болить... – who ruins love is feeling how it hurts in the heart
    що говорять люди котрi взагалi не вмiють почути, - what are telling people that can’t hear at all
    в тих кого кохання судить, в того серце горить. – those ones, who are judged by love, their hearts are burning
    рррраф..вони казали менi, облиш, не вiр, забудь її.. – they’ve told me – give it up, don’t believe, forget her
    я їх не слухав тодi, я бачив обличчя у прозорiй водiiiii... – I didn’t hear them at that time, I saw her face in the transparent water
    оооооу..вони згубили мене..лукав,гукав,шукав тебе..ррраф..знайшов я озеро те.. – oh, they’ve destroyed me, I was crying, crying (for you), searching you and found that lake
    ррраф..але багато "але"... – but so many ‘but’
    ты згадаєш про любов, ты побачиш мене знов, це вода бiжить по тiлу нiби твоя кров! – you’ll remember about love, you’ll see me again, this water is streaming on the body like your blood

    Нанана на на мене кинула вона
    В озерах слiз я бачу тебе скрiзь ага..
    Нанана на на залишилася одна
    Згадай як ми кохалися колись ага...

    Це не випадково розiйшлися по водi хвилею кола, - it’s not accidentally rounds have spread in the water
    розумiєш любов-це симфонiя,а не соло – do you understand that love it’s a symphony not a solo
    (New'Z'cool),це не випадково розiйшлися бiля дому твого..згадуєш про нього,в тебе домова знову змова.. – it’s not accidentally we parted near your house, you’re remembering about him.. you have home plot again
    (QeenS)..хто чекав на кого? – who was waiting for whom?
    Ти на неї чи вона на тебе,а? – she was waiting for you, of you for her, ha?
    Я спитаю в неба може кохати так не треба.. – I’ll ask heaven may be it’s no need to love in a such way
    розiйшлись давно, нам вже всеодно велике ZERO наше озеро, - we parted long time ago, we don’t care, our lake is a big zero
    ты згадаєш про любов,ты побачиш мене знов,це вода бiжить по тiлу нiби твоя кров! - you’ll remember about love, you’ll see me again, this water is streaming on the body like your blood
    нам ніколи, мабуть, не дійти до межі,
    за якою немає ні смутку, ні страху...

    Bizim gibi delilere her gün bayram