(serbian) Struka - Kako je dobro - into english

Thread: (serbian) Struka - Kako je dobro - into english

Tags: None
  1. IOjhnfoi34wn said:

    Smile (serbian) Struka - Kako je dobro - into english

    Hey, would be nice if anyone could translate it:


    Kako je dobro – kada naš je ceo grad, i lova kaplje ceo dan, i imam sve što hteo sam. Kako je dobro – i nikad lepši Beograd, ispunio sam ceo plan, u novi dan kre’o sam – kako je dobro.

    Zipsa sada kada upadam ja, udaram, da tada nastaje opšta ludara, ja reprezentujem svaki dan, na ulici, u klubu, s ekipom ili sam. Da, da Lud, Demian i Stru, tvoja mala bi na mene ne bi ja na nju. Nikad nisam diskretan, samo direktan konkretan, mala bolje da nam pružiš kompletan tretman, tek tada biću sretan. Upadam u etar, ko vetar oduvam sve, znaj da znaš aj’ne filiraj se. Pun buljaka, buljaka, trebalo bi da znaš da bassivity je tu biće bam bakla. ’oću tebi da dam moja 22 ili 23 mala ne znam ni sam, ali prazan je stan imam neviđen plan, ti i ja jer tvoj sam najveći fan, ti i ja jer tvoj sam najveći fan.

    VIP, Siggy Stru, da, da Lud sada tu a, dobar osećaj kad zika gruva, džep pun para pa nisam nula. Ti nas čuja kad ritam gruva i kad me buraz snimiš ruke gore u zrak pravi se ko da me znaš, tvoja cica ne skida taj osmeh s lica, ipak ona me zna. A ti pola dine pa odma’u brak, ti s mesta rolaš kad spopadne strah i prepoznaš se kad pljujem Bg. Te glasne pizde serete, ortak je mlad. Meni je keva rekla bogat, jak, zato kad račun gledam dobar je znak, plus šetam i merkam jedna po jedna tebra dobar je dan. Iako su pare problem zbog nove gardarobe, pa pičke ljubomorne bi da me slome dabome... imam san i znam sve fore, pijan sam i kad je podne, snimam sa ekipom, ti znaš te momke i baš je Ok.

    Otvaram oči tu sam, zbog toga me tona zlotvora koči, čim neko otvori usta i meni iskoči zato što provodim noći i noći u društvo dok točim, i točim, plus sam taj što će svuda doći. Slušaj sad svima kraj će doći, sve što znaš ti sada unovči.
    Imam lovu na umu lovu u džepu, titulu status kralja u repu, ortaci kad dunu text bude prepun, nema priča i sranja u repu. Nova treša nove tikepa, puno keša preko vikenda, snimam u studiu baš mnogo zike da komšije zovu muriju na 92. sećam se slike kroz glavu prolaze mi, kad su nam bili životi promašeni, zika me vuče mnogo sam prošao, znam ko sam odakle sam došao. Bio sam na nebu što stoji ko čardak, gde god da pođem dobra je karma, huška me druškane dole kad ustane, huška me nešto da ne odustanem.

    Fiesta, fiesta sipaj tekilu. Papani bi teli da uđu na silu, tolko love vuk’o pa dobio kilu, iz kluba bez zuba odvedu puba u civilu. Dobar život to je to bato, ovo naše nebo više neće biti sivo, doš’o da te podignem na novi nivo, sve bi bilo kul da tebi nije krivo. Vremena je došlo da udarimo ponovo Bg. Me je podig’o, Bg. Me je školov’o. Igra je vruća, vruća kao olovo, mi donosimo novo, vi donosite polovno. Šajslu sad šta ti čaprim Beograd je sad na karti, svaku grešku skupo platiš i biće lakše kada to shvatiš.


    Thank you!
     
  2. zana said:

    Default

    Kako je dobro – kada naš je ceo grad, i lova kaplje ceo dan, i imam sve što hteo sam. Kako je dobro – i nikad lepši Beograd, ispunio sam ceo plan, u novi dan kre’o sam – kako je dobro.

    How good is - when our whole city, and money dripps whole day and I have everything I wanted. How good is - and Belgrade never more beutiful, I made my whole plan, started a new day - how good is.

    Zipsa sada kada upadam ja, udaram, da tada nastaje opšta ludara, ja reprezentujem svaki dan, na ulici, u klubu, s ekipom ili sam. Da, da Lud, Demian i Stru, tvoja mala bi na mene ne bi ja na nju. Nikad nisam diskretan, samo direktan konkretan, mala bolje da nam pružiš kompletan tretman, tek tada biću sretan. Upadam u etar, ko vetar oduvam sve, znaj da znaš aj’ne filiraj se. Pun buljaka, buljaka, trebalo bi da znaš da bassivity je tu biće bam bakla. ’oću tebi da dam moja 22 ili 23 mala ne znam ni sam, ali prazan je stan imam neviđen plan, ti i ja jer tvoj sam najveći fan, ti i ja jer tvoj sam najveći fan.

    ??? now when I get in, I bang, till then general madhouse, I represent every day on the street, in the club with the crew or alone. Yeah, yeah Crazy, Demian and Stru, your baby would on me, I would on her. I'm never discreet, only direct concrete, baby you better give a full treatment, only then I'll be happy. I get in the ???, like a wind I blow everything, you know to know, c'mon don't fool around. Full of ???, ???, you should know that bassicity is here, it's goind to be ???. I want to give you my 22 or 23, baby I don't know, but the flat is empty, I have unseen plan, you and me because I'm your biggest fan, you and me because I'm your biggest fan.

    VIP, Siggy Stru, da, da Lud sada tu a, dobar osećaj kad zika gruva, džep pun para pa nisam nula. Ti nas čuja kad ritam gruva i kad me buraz snimiš ruke gore u zrak pravi se ko da me znaš, tvoja cica ne skida taj osmeh s lica, ipak ona me zna. A ti pola dine pa odma’u brak, ti s mesta rolaš kad spopadne strah i prepoznaš se kad pljujem Bg. Te glasne pizde serete, ortak je mlad. Meni je keva rekla bogat, jak, zato kad račun gledam dobar je znak, plus šetam i merkam jedna po jedna tebra dobar je dan. Iako su pare problem zbog nove gardarobe, pa pičke ljubomorne bi da me slome dabome... imam san i znam sve fore, pijan sam i kad je podne, snimam sa ekipom, ti znaš te momke i baš je Ok.

    VIP, Siggy Stru, yeah, yeah Crazy is here now, good feeling when music plays, pocket full of money so I'm not a zero. You hear us when rythm beats and when you see me, bro, hands in the air, pretend like you know me, your boobie doesn't get her smile off the face, still she knows me. And you, half year and right in the marriage, you role immediately when fear seizes you and you recognize yourself when I spit on Bg. You **** loud *******, guy is young. To me mother said rich, strong, so when I look at the calculation it's a good sign, plus I walk and measure one by one, bro it's a good day. Even money is problem because of the new wardrobe, so ******* jealous want to break me, of course... I have a dream and I know all jokes, I'm drunk even when it's noon, I shoot with the crew, you know those guys and it's ok.

    Otvaram oči tu sam, zbog toga me tona zlotvora koči, čim neko otvori usta i meni iskoči zato što provodim noći i noći u društvo dok točim, i točim, plus sam taj što će svuda doći. Slušaj sad svima kraj će doći, sve što znaš ti sada unovči.
    Imam lovu na umu lovu u džepu, titulu status kralja u repu, ortaci kad dunu text bude prepun, nema priča i sranja u repu. Nova treša nove tikepa, puno keša preko vikenda, snimam u studiu baš mnogo zike da komšije zovu muriju na 92. sećam se slike kroz glavu prolaze mi, kad su nam bili životi promašeni, zika me vuče mnogo sam prošao, znam ko sam odakle sam došao. Bio sam na nebu što stoji ko čardak, gde god da pođem dobra je karma, huška me druškane dole kad ustane, huška me nešto da ne odustanem.

    I open my eyes, I'm here, because of that tones of enemies inhibit me, as soon as someone opens his mouth and comes to me because I spend my nights and nights in crowd while I pour, and pour, plus I'm the one I'll get anywhere. Listen now, everyone will come to an end, everything you know, now encash.
    I have money on my mind, money in pocket, title status of rap king, when friends blow text it's full, no talking and **** in rap. New ???, new sneakers, a lot of cash over the weekend, I record lots of music in the studio so neighbours call cops on 92. I remember pictures they go through my head, when our lives were useless, music drags me, I've passed through a lot, I know who am I, where I come from. I was on the sky that stands like a blockhouse, wherever I go my karma is good, something agitates me my friend down when it goes up, something agitates me not to give up.


    Fiesta, fiesta sipaj tekilu. Papani bi teli da uđu na silu, tolko love vuk’o pa dobio kilu, iz kluba bez zuba odvedu puba u civilu. Dobar život to je to bato, ovo naše nebo više neće biti sivo, doš’o da te podignem na novi nivo, sve bi bilo kul da tebi nije krivo. Vremena je došlo da udarimo ponovo Bg. Me je podig’o, Bg. Me je školov’o. Igra je vruća, vruća kao olovo, mi donosimo novo, vi donosite polovno. Šajslu sad šta ti čaprim Beograd je sad na karti, svaku grešku skupo platiš i biće lakše kada to shvatiš.

    Fiesta, fiesta, pour tequila. ??? would want to get in by force, so much money he draged so he got hernia, from the club without the tooth they take out ??? civilian. That's a good life man, our sky won't be gray anymore, I came to lift you up on a new level, everything would be cool if it isn't wrong to you. It came some time to hit again Bg. Bg raised me. It educated me. Game is hot, hot like lead, we bring new, you bring seconhand. ???? now I ??? Belgrade is now on map, every mistake you pay expensive and it's going to be easier when you realize that.



    *** I'm not from Serbia so I really didn't understand some words that are probably slang so if anyone could help I'll be glad!
     
  3. IOjhnfoi34wn said:

    Default

    big thanks to you bro!! thumbsup