Bez Cenzury Przesiąknięci dźwiękiem

Thread: Bez Cenzury Przesiąknięci dźwiękiem

Tags: None
  1. kieron88 said:

    Default Bez Cenzury Przesiąknięci dźwiękiem

    Hello. Please can someone translate this one. I am getting into Polish hip hop (although hate it in english)! DZIEKI!

    Bez Cenzury
    Przesiąknięci dźwiękiem

    Oo ha ha Bez Bez Bez cenzury Bez Bez Bez Cenzury,Bez Bez Bez Cenzury Mercedresu (?tu?), Bez Cenzury, JWP tu, Bez Cenzury, Bez Bez Bez Bez Cenzury tuuuuuuu

    Ero:
    Już jak byłem dzieckiem przesiąknąłem dźwiękiem
    w brzuchu mamy kopałem,gdy słyszałem bang bang,
    w domu sprzęt itp, stereo nie mono,s kad poszła bajka,że dźwięk ? lalka kimono, miałem wtedy 4 moze 5 latek i juz moje kawały szarpały nerwy sąsiadek.
    dziś mi gra rapowe 24 h, puszczam w obieg przekaz dźwiękiem zawarty w mowie, z grupą w zmowie produkuje hity wiesz, to Wa-Wa 2005 i słyszysz the best of Bez Cenzury, JWP, Mercedesu. z czystej pasji, a nie węsząc z interesów

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Łysol:
    Nieważne jaka pora dnia, roku czy życia, wciąż gra dobra płyta, z nią z klasyka wypas,nie przestaje liczyć czas, gdy towarzyszy mi dźwięk z głośnika, dobry bęben , bas i werbel.
    volum fejder dasz na max i klika, w której nagrywamy, zaświadczam odlot masz gwarantowany,to akcja rozpowszechnić sol tak, aby
    każde miasto przesiąkło nim na wskroś, i nie ma temu stop
    z anteny zdejmuj pop i wrzucaj dobrą nutę, tak żeby wdechy ludziom trzęsły subufor, zresztą sam to stestuj, a przesiąkniesz dźwiękiem jak BC, JWP i Mercedesu.Pozdro Wielkie.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem /x2

    Muzyka i myyy, My i muzyka. Jebać przykaz nocnej ciszyy,
    musisz wiedzieć kto nas zna ten na to liczy, JWP wrogów melomani niszczy. Gra do granic twej wytrzymałości, decybele w chuj ilości dla najdroższych memu sercu, znów wysyłam kilka wersów: nie dla sosów, audiobet czy merców, mój rym w audio klepie lepiej od pompersów, do bitów morderców, przesiąknięci dźwiękiem, przy tym wszyscy leszcze ogarnięci lękiem, Bez Cenzury, JWP, ta pieśń nie pęknie.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Siwers:
    Moje drugie imię to decybel, przesiaknięty dźwiękiem Siwy-Siwers,Bez Cenzury rozkręć to na cały zicher, hałas, huk, harmider, dla was grubas, killerbit i wers, każdy to majstersztyk, nieobliczalny syf, ekstremalny gdy, wypierdalam membrany, a sąsiadom z przerazenia zakładają kaftany to,to muzyczny krawiec szyje nowe podkłady
    9 8 weszło w nawyk bo,bo Małolat z koleżkami zaczął
    rzeźnię z samplami,non stop tym przesiąkamy.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Mercedresu:
    Przesiąknięty dźwiękiem jak mój pokój dymem,zrozumiałem z wiekiem że się taki urodziłem, pierwsze audio Grundig i słuchało się wszystkiego, pózniej z dźwięków dżungli wyłowiłem coś dobrego, z tego daaaaalej ewolucja manier, szukania nuty co az daje po plegarach ciarek, mało stale uzależniony juz na amen, wsłuchany w głębię dźwięków czystą jak najdrozszy diament.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszystkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2 Oo ha ha Bez Bez Bez cenzury Bez Bez Bez Cenzury,Bez Bez Bez Cenzury Mercedresu (?tu?), Bez Cenzury, JWP tu, Bez Cenzury, Bez Bez Bez Bez Cenzury tuuuuuuu

    Ero:
    Już jak byłem dzieckiem przesiąknąłem dźwiękiem
    w brzuchu mamy kopałem,gdy słyszałem bang bang,
    w domu sprzęt itp, stereo nie mono,s kad poszła bajka,że dźwięk ? lalka kimono, miałem wtedy 4 moze 5 latek i juz moje kawały szarpały nerwy sąsiadek.
    dziś mi gra rapowe 24 h, puszczam w obieg przekaz dźwiękiem zawarty w mowie, z grupą w zmowie produkuje hity wiesz, to Wa-Wa 2005 i słyszysz the best of Bez Cenzury, JWP, Mercedesu. z czystej pasji, a nie węsząc z interesów

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Łysol:
    Nieważne jaka pora dnia, roku czy życia, wciąż gra dobra płyta, z nią z klasyka wypas,nie przestaje liczyć czas, gdy towarzyszy mi dźwięk z głośnika, dobry bęben , bas i werbel.
    volum fejder dasz na max i klika, w której nagrywamy, zaświadczam odlot masz gwarantowany,to akcja rozpowszechnić sol tak, aby
    każde miasto przesiąkło nim na wskroś, i nie ma temu stop
    z anteny zdejmuj pop i wrzucaj dobrą nutę, tak żeby wdechy ludziom trzęsły subufor, zresztą sam to stestuj, a przesiąkniesz dźwiękiem jak BC, JWP i Mercedesu.Pozdro Wielkie.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem /x2

    Muzyka i myyy, My i muzyka. Jebać przykaz nocnej ciszyy,
    musisz wiedzieć kto nas zna ten na to liczy, JWP wrogów melomani niszczy. Gra do granic twej wytrzymałości, decybele w chuj ilości dla najdroższych memu sercu, znów wysyłam kilka wersów: nie dla sosów, audiobet czy merców, mój rym w audio klepie lepiej od pompersów, do bitów morderców, przesiąknięci dźwiękiem, przy tym wszyscy leszcze ogarnięci lękiem, Bez Cenzury, JWP, ta pieśń nie pęknie.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Siwers:
    Moje drugie imię to decybel, przesiaknięty dźwiękiem Siwy-Siwers,Bez Cenzury rozkręć to na cały zicher, hałas, huk, harmider, dla was grubas, killerbit i wers, każdy to majstersztyk, nieobliczalny syf, ekstremalny gdy, wypierdalam membrany, a sąsiadom z przerazenia zakładają kaftany to,to muzyczny krawiec szyje nowe podkłady
    9 8 weszło w nawyk bo,bo Małolat z koleżkami zaczął
    rzeźnię z samplami,non stop tym przesiąkamy.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszytkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2

    Mercedresu:
    Przesiąknięty dźwiękiem jak mój pokój dymem,zrozumiałem z wiekiem że się taki urodziłem, pierwsze audio Grundig i słuchało się wszystkiego, pózniej z dźwięków dżungli wyłowiłem coś dobrego, z tego daaaaalej ewolucja manier, szukania nuty co az daje po plegarach ciarek, mało stale uzależniony juz na amen, wsłuchany w głębię dźwięków czystą jak najdrozszy diament.

    Ref:
    Bez Cenzury teraz w każdym sprzecie
    Wszystkie miasta przesiąknięte dźwiękiem
    Mercedresu teraz w twoim sprzęcie
    Cała Polska Przesiąknięta dźwiękiem x2
     
  2. kieron88 said:

    Default

    just realised that's a lot of words! one for a rainy day!