Jorrgus - Magia Lata

Thread: Jorrgus - Magia Lata

Tags: None
  1. kieron88 said:

    Default Jorrgus - Magia Lata

    Hello.

    Please could someone have a bash at this one? dzieki:-

    1. Już czuje te gorące przyszłe dni. Nadzieje mam, że ze mną będziesz TY. Całować chce, niech widzi cały świat, zapomnieć i nie liczyć żadnych dat. Na twarzy Twej promieni słońca blask, uśmiechasz się i dajesz mały znak.Ja dobrze wiem, Ty też nadzieje masz. Na miłość już nie działa nawet czas.

    REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa.

    2. Tak każdy dzień upływa miło nam. Życie jak sen, a w nim daleki świat. Gorące dni wciąż rozbierają nas, a Ty i ja czujemy tego smak. Lecz dobrze wiem, że kiedyś przyjdzie czas, pochmurne dni ostudzą radość w nas. Nie przejmuj się ja wrócę tu za rok. W słoneczne dni zadziała lata moc.

    REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa.

    x2 1. Już czuje te gorące przyszłe dni. Nadzieje mam, że ze mną będziesz TY. Całować chce, niech widzi cały świat, zapomnieć i nie liczyć żadnych dat. Na twarzy Twej promieni słońca blask, uśmiechasz się i dajesz mały znak.Ja dobrze wiem, Ty też nadzieje masz. Na miłość już nie działa nawet czas.

    REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa.

    2. Tak każdy dzień upływa miło nam. Życie jak sen, a w nim daleki świat. Gorące dni wciąż rozbierają nas, a Ty i ja czujemy tego smak. Lecz dobrze wiem, że kiedyś przyjdzie czas, pochmurne dni ostudzą radość w nas. Nie przejmuj się ja wrócę tu za rok. W słoneczne dni zadziała lata moc.

    REF. Gorące Twe spojrzenie, namiętnych oczu blask, to magia lata zaczarowała Nas, bo kiedy słońce świeci i wieje letni wiatr. Dziś w głębi swego serca chcesz zdobyć cały świat. Bo tylko wtedy miłość gorąca rodzi się, obejmij ją w ramiona, a nie ominie Cię. Do serca szczęście puka, dla Ciebie chce coś dać, Ty szczęściu nie odmawiaj niech całe życie trwa. x2
  2. JustMe-MusicLover's Avatar

    JustMe-MusicLover said:

    Default

    1. I can already feel these hot coming days. I hope that with me will be you. I want to kiss let the whole world see, to forget and not count any dates. On your face ray of sun light., you smile and give a little sign. I know very well you have hope too. On love time dosn’t even work any more.

    REF. Your hot glance, passionate eyes glow, the magic of summer put a spell on us because when the sun is shining and the summer wind is blowing. Today in the bottom of your heart you want to take over the whole world. Because only then love so hot is born straddle it in your arms and it will not avoid you. To the heart luck is knocking to you it wants to give something, you don’t say no to luck let it last your whole life.

    2. Like this every day passes nicely. Life like a dream and in it a far world. The hot days are still undressing us, and you and me feel the taste of it. But I know very well, that some day time will come, cloudy days will damp the happiness in us. Don’t worry I will be back here next year. In sunny days the summers strength will work.

    REF. Your hot glance, passionate eyes glow, the magic of summer put a spell on us because when the sun is shining and the summer wind is blowing. Today in the bottom of your heart you want to take over the whole world. Because only then love so hot is born straddle it in your arms and it will not avoid you. To the heart luck is knocking to you it wants to give something, you don’t say no to luck let it last your whole life.

    x2 1. I can already feel these hot coming days. I hope that with me will be you. I want to kiss let the whole world see, to forget and not count any dates. On your face ray of sun light., you smile and give a little sign. I know very well you have hope too. On love time dosn’t even work any more.

    REF. Your hot glance, passionate eyes glow, the magic of summer put a spell on us because when the sun is shining and the summer wind is blowing. Today in the bottom of your heart you want to take over the whole world. Because only then love so hot is born straddle it in your arms and it will not avoid you. To the heart luck is knocking to you it wants to give something, you don’t say no to luck let it last your whole life.

    2. Like this every day passes nicely. Life like a dream and in it a far world. The hot days are still undressing us, and you and me feel the taste of it. But I know very well, that some day time will come, cloudy days will damp the happiness in us. Don’t worry I will be back here next year. In sunny days the summers strength will work.

    REF. Your hot glance, passionate eyes glow, the magic of summer put a spell on us because when the sun is shining and the summer wind is blowing. Today in the bottom of your heart you want to take over the whole world. Because only then love so hot is born straddle it in your arms and it will not avoid you. To the heart luck is knocking to you it wants to give something, you don’t say no to luck let it last your whole life.


    The... music-lover!